Web design

Dobrý web design - dobrá komunikace i marketing

Web aplikace

Zlepšete Vaše služby - s aplikacemi, které jsou dostupné online

Hosting, cloud

Nabízíme Vám hosting pro Váš web i cloudové úložiště za příznivé ceny

Domény

Pomůžeme Vám s výběrem jména Vašich budoucích webových stránek

WEB DESIGN

Nejsme jediní, kdo vytváří webové stránky a aplikace. Odlišujeme se ale od ostatních tím, že naším posláním je mít co nejvíce spokojených klientů. Naším cílem je Vám nabídnout moderní designové stránky, které se odlišují od ostatních a to Vám umožní se stát více unikátními.

Proč jsou potřebné webové stránky?
Ať už máte skvělý produkt nebo službu, je důležité abyste byli viditelní i pro Vaše zákazníky. Je to jednoduché. Vcítit se do role Vašeho budoucího zákazníka a zaujmout. Přece když navštívíte nějakou webovou stránku, která se Vám nelíbí nebo něco nefunguje - tak odejdete pryč není to tak?

Kontaktujte nás

WEB APLIKACE

Plánujete se rozšířit a expandovat a nevíte jak? Nabízíme Vám levné řešení jako jsou internetové obchody - eshopy, Booking rezervace pro hotely (penziony nebo motely), kalendář pro plánování zdrojů i práce, skladové aplikace, aplikace pro prodej nemovitostí nebo třeba automobilů, servisní databáze a spoustu jiný aplikací.

Na Vás je říci co chcete a my to vytvoříme.

Kontaktujte nás

GRAFICKÝ DESIGN

Důležité je mít co nejkvalitnější a líbivou grafiku, abyste Vaše webové stránky oblékli do nejlepšího vzhledu. Náš grafický tým Vám pomůže. Vytvoříme Vám logo, upravíme obrázky, když bude třeba tak i vyfotíme fotografie nebo natočíme video pro Vaši prezentaci.

Pomůžeme Vám udělat ty nejlepší weebové stránky a společně vytvoříme jeden krásný příběh. A to my můžeme!

Kontaktujte nás

Hosting a domény

Hosting je místo, na kterém budou Vaše budoucí webové stránky fyzicky umístěny. Můžeme Vám nabídnou náš stabilní web server nebo Vám poradíme s výběrem jiného za dobrou cenu. Samozřejmě i kvalita hostingu ovlivní rychlost Vašich stránek, ale nechte to na nás. My si s tím poradíme.

Doména je název Vašich webových stránek. Je velmi důležité, aby byl jednoduchý a lehce zapamatovatelný. Například www.vase-stranka.cz. Máme nejlepší ceny domén. Jako dlouhodobý partner registrátora máme super ceny.

Kontaktujte nás

O Internetu

Co je internet?

Internet je celosvětový systém propojení počítačových sítí, který se tranformoval do nejmoderněšího způsobu komunikace. Prakticky snad vše je dnes možné zařídit přes internet. Například: Internetové bankovnictví, nákup nebo prodej zboží a služeb přes internet. Různé aplikace, které Vám usnadňují práci: internový obchod - eshop, rezervační systémy, fakturační systémy, skladovací systémy a další různé všemožné aplikace. Největší výhodu přináší internet pro Vaši prezentaci i marketing.


Co jsou internetové aplikace?

Internetové aplikace jsou automatické a udělají za Vás polovinu práce. Vy pouze sledujete jak pracují. Například internetový obchod - vyfotíte Váš produkt, napíše o něm nějaké informace. Když Váš zákazník nakoupí, vy okamžitě víte vše potřebné. Kolik čeho objednal, fakturujete přímo v aplikaci, znáte stav skladu - vše na jednom místě. Ne jenom to, ale mnoho více...

Co je CMS?

CMS neboli dynamické webové stránky je aplikace, která Vám umožní abyste si mohli Vaše webové stránky sami spravovat, upravovat nebo nastavit podle Vašich potřeb. Dynamické webové stránky nemají takové možnosti grafických úprav jako statické stránky programované v HTML 5. Protože jsou i složitější na implementaci, vycházejí o něco dráž než stránky statické.


Spusťte svůj nový projekt na internetu ještě dnes, protože je čas na dokonalé podnikání, náš tým Vám v tom může pomoci..

Začněte hned

Jak má správně vypadat webová stránka

RESPONZIVNÍ DESIGN

Webové stránky se musí umět přizpůsobit všem dnešním zařízením. Ať už si stránky prohlížíte na mobilním telefonu, tabletu nebo na klasickém počítači, musíte mít pořád dobrý pocit. Taková webová stránka se nazývá přizpůsobivá - neboli responzivní. Staré neresponzivní webové stránky jsou na mobilních zařízeních nepřehledné, nehezké a potenciální zákazník ihned odchází.

SNADNÁ NAVIGACE A PŘEHLEDNOST

V dnešním internetovém prostředí je důležité mít co nejméně stránek, s výjimkou některých velkých projektů nebo databází. Takže je žádoucí více obrázků, stejně jako dobře strukturovaný text. Velmi oblíbené jsou webové stránky s pouze jednou stranou - vše na jedné straně.

TECHNOLOGIE

Dávno je pryč doba, kdy webové stránky používaly různá rozšíření, které umožnily animace stránek jako je například flash. Bylo obtížné zvolit jinou alternativu. Uživatelé museli instalovat rozšíření do svých prohlížečů a to bylo obtěžující. Dnes je vše vyřešeno pomocí nejnovějších technologií HTML 5 + CSS + Javascript a není potřeba instalovat žádná rozšíření.

Naším posláním je spokojenost zákazníků s cílem usnadnit a zefektivnit podnikání, protože snadnější podnikání přináší větší prosperitu. Říkáme, že každý by měl investovat do podnikání, do nových technologií, protože vše závisí na internetu.

 • Obchod se přesouvá z kamenných prodejen do online světa internetu
 • Kupující se přesouvají na mobilní platformy
 • Integrace sociálních sítí do webových stránek

Mnoho cílů jsme již dosáhli. Pro dosažení Vašich cílů je na Vás, abyste udělali následující:

 • Informujete se o vzhledu Vašich webových stránek
 • Dejte svým klientům vše bez jakýchkoliv limitů
 • Informujte se o současných trendech
 • Učiňte krok ve Vašem podnikání. Změňte Vaše obchodní myšlení

Dosáhli jsme toho, co jsme chtěli, že čtete tuto stránku a že o nás máte zájem. Chcete-li něco začít, začněte, až uděláte trochu, uvidíte, jak se to vrátí. Nejdůležitější věci jsou:

 • Marketing
 • Rozpoznatelný název
 • Být v prvních výsledcích na Googlu
 • Zahodit staré zvyky - zbavit se železné košile

PHP

79%

HTML/CSS

92%

JAVASCRIPT

75%

GRAFIKA

93%

21

HTML webové stránky

10

Dynamické webové stránky

8

Webové aplikace

39

Spokojení klienti

Zašto odabrati nas

Naši projekti

Hotel Merica - rezervační systém

Penzion Merica - HTML 5 - statické stránky

7WiFi.NET poskytovatel internetu - HTML 5 - statické stránky

OpenCart internetový obchod - eshop - CMS

Sitemagic CMS - dynamické a jednoduché webové stránky

WEB Design - Certifikát - 15. prosince 2016

OpenCart v2.3.0.2 překlad do srbštiny - 2016 i 2017

KONTAKT

Napište nám